Historyczny koncert

W 20/03/1982 miałem szczęście uczestniczyć w koncercie, historyczny. Pamiętam, że była sobota, upalny, w południe, spotkałem się z Pawłem, sąsiada, przyjaciela, który był w towarzystwie swojego kuzyna, który przyszedł z Rzeźni. I, oczywiście, ja taladró głowę z Chicago, w tamtych czasach, wspiął się na Pierwszy. U nich był plan, a oni zaproponowali mi powtórzyć: iść na festiwal pod nazwą Rock słońca, Księżyca na Stadionie Studentów Buenos Aires. W tym czasie miałem 16 lat i doświadczenie iść od mojego domu do wieczora i wrócić innego dnia był zdecydowanie bardzo grosa.

Między tak wiele wspomnień w ten dzień, jeden pozostał nagrany w ogień: powrót do starych cantándole na Mirta, kobieta wyimaginowanej, że wpisałem chłopca pelilargo z brodą w Jezusa Chrystusa i zawarte w enterito ogrodnik biały (ewentualnie ostatni hipis, który widziałem). Za nim, na scenie, słyszałem lawina muzyków rosarinos, wśród nich młody Fito Páez piosenki mniej poperas, że obecne, a raczej na znak protestu, śpiewają bez sobie wyobrazić, co się stanie na następny miesiąc: desembargo ich z wojsk argentyńskich na falklandach, wszystkie craneado za Hordy urojenia mundurowych, którzy nie chcieli poddać władzy, że został porwany w demokratyczny rząd w 1976 roku.

Juan Carlos Baglietto śpiewał Mirta, z powrotem tam, gdzie on mówi, że już nie ma dłuższe włosy i wszystko wydaje się być żołnierzem. Chyba, że jest szalony, nie? Typ utworu, składającego się z Adrian Abonizio, wychodził z być więźniem, i znalazł nowy rząd dranie.

Sprzeczne z części litery mówi „a to sobota, jak to się mówi, „Tango” (powołując się na temat Chico Novarro), nie był w sobotę. Było to w sobotę, gdzie Pappo będzie reencontró ze swoimi byłymi kolegami: Riff wspólnie plakat z babcią i dziadkiem Nic, że kilka miesięcy później editarían dysku debiut , hity Nie zakochuj się nigdy nie ten marynarz bengalski i Bez gamulán, wyprodukowany Charly García. I rychłe jeden bandita w Hurlingham, która robiła swoje pierwsze kroki, i dał do zrozumienia, że nie przejdzie niezauważona: Sumo (ciekawostka: na plakatach reklamowych, produkcja i położył obok „England”). Po tym show, przygotowanie oryginał w okresie zmiany: wszedł Diego Arnedo w pod, Ricardo Molló na gitarze i Anibal Troilo w baterii. I, napędzane Luca Prodan, wystąpić przerwy w rock argentino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.